EliteCraft Beta vše co potřebujete vědět

Informace o Betě

Jak jste si určitě všimli, poslední dobou jsme odvedli obrovský kus práce na serveru, mnoho z vás už nemohlo dočkat, a také jste se vyptávali, kdy bude beta. Takže pro vás všechny: JE TO TADY! Budete mít jedinečnou šanci vyzkoušet náš server a poskytnout nám co nejvíce informací a zpětné vazby, abychom pro vás server udělali plně funkční podle vašich představ. Betu spustíme v pátek 9.3.2018 v 16:00 . Bude trvat jeden až dva týdny, podle závažnosti a množství bugů. Po Betě je kompletní wipe, zůstanou vám jen frakce. Bugy hlašte zde

Jak začít na Betě

Takže první věc, kterou si musíte udělat, je quest u Guidera a to z jednoduchého důvodu. Dostanete VIP+, základní vybavení a 2000 měny (VIP+ a 2000 měny dostanete u Guidera samozřejmě POUZE v betě). Potřebujeme abyste vyzkoušeli tolik věcí, kolik zvládnete. Od questů, přes různé typy a kombinace armoru a zbraní, dungeony skrz naskrz, frakce…všechno co vás napadne. Pokud bude problém, oba admini budou k dispozici jak ve hře tak i na foru (odkaz)

Co za to?

Váš čas a snaha bude samozřejmě odměnena. Všichni hráči, kteří projdou betu, dostanou po plném startu serveru VIP na 2 týdny zdarma. Pokud bude někdo hodně hodně snaživý, budeme uvažovat o lepší odměně. Jak se o odměnu přihlásíte? Jednoduše, všichni, kteří budou na Betě se musí zaregistrovat na Forum se stejným nickem jako ve hře (pokud tomu bude jinak, musí napsat svůj nick na forum). Pokud nebudete zaregistrovaní na foru, bude to bráno jakobyste na betě nebyli.